www.rashlanut-refuit.org

פורום רשלנות רפואית • יש לך שאלה?

 

נפגעת בעקבות רשלנות רפואית? עברת טיפול רפואי רשלני? רוצה לדעת מה הזכויות שלך?
  
ברוכים הבאים לפורום רשלנות רפואית. הפורום עוסק בתחומים השונים של הרשלנות הרפואית, לרבות רשלנות בהיריון ובלידה, רשלנות בייעוץ גנטי, ילדים עם נזקי גוף בגלל רשלנות בלידה, מחלות או ניתוחים, תביעות בגין אי זיהוי מומים כגון תסמונת דאון, תביעות שיתוק מוחין, רשלנות בניתוחים, עיכוב באבחון מחלות אונקולוגיות, רשלנות בטיפול תרופתי, רשלנות בטיפולי שיניים, רשלנות באבחון פסיכיאטרי ועוד.
 

משרד עו"ד שרון בירון מרקוביץ עוסק בתחום רשלנות רפואית.

המשרד עובד בשיתוף פעולה עם מומחים רפואיים אשר מעניקים חוות דעת משפטיות לצורך הגשת התביעה ומלווה לקוחות משלב פתיחת התיק ועד סיומו כולל הופעה בבית המשפט על כל ערכאותיו.

 

התקשרו לעו"ד שרון בירון מרקוביץ- 053-9428863

 
 
 

 

מנהלי הפורום:
עו"ד שרון בירון מרקוביץ
ייעוץ אישי - עו"ד שרון בירון מרקוביץ
שלח


הוספת הודעה חדשה
  • חוות דעת של רופא מארה"ב
    yosef
    לכבוד כבוד העורך דין
    אני שוקל להגיש תביעה לרשלנות רפואית ולהכין חוות דעת של רופא מארה"ב, האם לשם הגנה על חוות הדעת שלו בבית המשפט, הרופא יהייה חייב להגיע לישראל או שהוא יוכל לעשות זאת ב זום באם הוא יצטרך
    תודה
    יוסף
    הוספת תגובה
    סגור
    • תשובה- חוות דעת מארה"ב
      משרד עו"ד אסף - פן 0
      שלום רב,
      קודם כל תשומת ליבך לסעיף 22 לפקודת הראיות:
      "לא יקבל בית משפט כראיה חוות דעת או תעודת רופא שנעשו מחוץ לישראל, אלא כשיש עליהן אישור של נציג קונסולרי או דיפלומטי של ישראל –
      (1) שהחתימה על חוות הדעת או תעודת הרופא ראויה  לאמון; (2) שלפי חוקי המקום שבו נעשתה חוות הדעת או תעודת הרופא צפוי למומחה או לרופא עונש על דברי שקר הכלולים בהן.

      ולשאלתך, העניין נתון לשיקול דעתו של בית המשפט. יכול מאוד להיות שבית המשפט ידרוש התייצבות המומחה פיזית בבית המשפט.
      בהצלחה.


      המידע בפורום רשלנות רפואית אינו מהווה ייעוץ משפטי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר.
      הוספת תגובה
      סגור
1