www.rashlanut-refuit.org

פורום רשלנות רפואית • יש לך שאלה?

 

נפגעת בעקבות רשלנות רפואית? עברת טיפול רפואי רשלני? רוצה לדעת מה הזכויות שלך?
 
ברוכים הבאים לפורום רשלנות רפואית. אתר "רשלנות רפואית" משיק עבורך פורום בנושא רשלנות רפואית בו שאלותיך יענו על ידי עורכי דין העוסקים בייצוג נפגעי רשלנות רפואית. בפורום תוכל/י גם להתרשם משאלותיהם של גולשים אחרים.
 
מנהל הפורום: ד"ר דוד שרים, עו"ד 053-9428497:
 

ד"ר דוד שרים, עורך דין ורופא, מעל  23 שנות ותק וניסיון משפטי ורפואי בתחום הרשלנות הרפואית.

 

ד"ר שרים מנהל משרד בוטיק בעל התמקצעות ייחודית בתחומי המשפט והרפואה ובפרט בתחום ניהול תביעות בגין רשלנות רפואית לסוגיה - לרבות רשלנות בהיריון ובלידה, רשלנות בייעוץ גנטי, ילדים עם נזקי גוף בגלל רשלנות בלידה, מחלות או ניתוחים, תביעות בגין אי זיהוי מומים כגון תסמונת דאון, תביעות שיתוק מוחין, רשלנות בניתוחים, עיכוב באבחון מחלות אונקולוגיות, רשלנות בטיפול תרופתי, רשלנות בטיפולי שיניים, רשלנות באבחון פסיכיאטרי ועוד.

 

היכולת להבין מקרה רפואי יחד עם היכולת לחקור רופאים בגין הנזקים שגרמו , כולל השילוב המקצועי בין תחומי הרפואה והמשפט וניסיונו רב השנים של ד"ר דוד שרים בשני התחומים הללו, מאפשר טיפול וייצוג מקיף ורחב בתיקים הקשורים לניהול תביעות רשלנות רפואית.

 

 

 

מנהלי הפורום:
ד``ר דוד שרים, עו``ד
הוספת הודעה חדשה
 • זיהום בדם - טיפול רשלני?
  שלומי
  אבי מבוגר בן 74 קיבל זיהום בדם ופונה בהכרה מלאה באמבולנס לביה"ח הצוות אמבולס אף דיבר ותיקשר איתו אם הוא רוצה להתפנות.
  חשבתי דבר קטן לקחתי לו תיק הגענו לביה"ח במרכז הארץ
  ישר לקחו אותו לחדר תיגבור. הוציאו אותי ומשם שיגרו אותו לICU
  טיפול נמרץ הורדם ומונשם כ18 יום אחרי 5 ימים התגברו על הזיהום אך יצא משם תוך 18 יום,
  אציין שהICU יש לו שעות ביקור כחצי שעה ביום ושיחה עם רופא וכחצי שעה שלפעמים מתארכת לשעה בערב שיחה עם אחות,
  הכניסה מותרת לכולם חמולות שלמות גם מי שבבידוד לא לובשים מיגון,לא ראיתי דבר כזה בשום מקום בעולם התלוננתי שפה עולם שלישי ישר מנהל המחלקה ירד עלי וכיסח אותי בצעקות,אחיות קגב לא יאמן ממש אפריק שם אמרתי רק שיצא משם ,ואכן כמו שחשבתי יצא משם עם זיהום חדש וכרגע מטופל כשבועיים בפנימית,ונראה שהצליח להתגבר על החיידק אבל הוא לא מתעורר זז באישקט זומבי ,לא מכיר את משפחתו,מחובר לזונדה ולקקטטרשגם שם נתגלה זיהום,וגם קיבל בנוסף סקביאס שמטופל העבירו אותו לבידוד בגלל הסקביאס שקורה מסדינים ושמיכות לא נקיות,לדעתי פגעו בו מוחית ,אולי טיפול רשלני ? אולי ניסויים רפואיים בתרופות? לא ודע,כולם אומרים לי ככה זה עם קשישים לוקח להם זמן לחזור למציאות אחרי הרדמה ארוכה? עשו לו כל הבדיקות האפשריות,סי טי מוח 4 פעמים לא מצאו כלום ,אקו לב כלום,בדיקות,מקיפות כלום מטופל עדיין באנטיביוטיקה,
  חשבתי לתבוע את הבית חוליום אבל אומרים לי חבל על הזמן יש להם סוללת עורכי דין אין סיכוי יש להם תשובה 'וכס"תח' לכל דבר
  אציין שמדובר ברוב הצוות קר ומנוכר ללא רגש או אמפטיה התשובה שלהם אתה לא מרוצה קח אבא שלך ולך לבית חולים אחר הכל במטע לא אגיד אבל רוב הצוות הם בני דודים ועולים חדשים ,יש במחלקה שתי רופאים בכירים שרוב היום לא שם ואם לדבר אז עם רופא מתלמד או מתמחה,וגם אז נותנים לך בממוצא 18 שניות ,פעם אחת דיברתי עם בכיר ואז נתנו לי 32 שניות בדיוק מה קורה כאן ? אני מתייאש כבר? האם ניתן לתבוע? מה אתם מציעים? תודה רבה.

  מנהל הפורום: ד"ר דוד שרים, עורך דין ורופא 053-9428497
  הוספת תגובה
  סגור
  • תשובה
   עו"ד אופיר בן משה
   שלום רב,

   ככל שהנך סבור כי נפלה רשלנות בטיפול הרפואי, יש לפנות לעורך דין המתמחה בכך ולהיוועץ עם מומחה מתאים.

   בברכה,

   אופיר.

   מנהל הפורום: ד"ר דוד שרים, עורך דין ורופא 053-9428497

   המידע בפורום רשלנות רפואית אינו מהווה ייעוץ משפטי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר.
   הוספת תגובה
   סגור
1