www.rashlanut-refuit.org

פורום רשלנות רפואית • יש לך שאלה?

 

נפגעת בעקבות רשלנות רפואית? עברת טיפול רפואי רשלני? רוצה לדעת מה הזכויות שלך?
 
ברוכים הבאים לפורום רשלנות רפואית. אתר "רשלנות רפואית" משיק עבורך פורום בנושא רשלנות רפואית בו שאלותיך יענו על ידי עורכי דין העוסקים בייצוג נפגעי רשלנות רפואית. בפורום תוכל/י גם להתרשם משאלותיהם של גולשים אחרים.
 
מנהל הפורום: ד"ר דוד שרים, עו"ד 053-9428497:
 

ד"ר דוד שרים, עורך דין ורופא, מעל  23 שנות ותק וניסיון משפטי ורפואי בתחום הרשלנות הרפואית.

 

ד"ר שרים מנהל משרד בוטיק בעל התמקצעות ייחודית בתחומי המשפט והרפואה ובפרט בתחום ניהול תביעות בגין רשלנות רפואית לסוגיה - לרבות רשלנות בהיריון ובלידה, רשלנות בייעוץ גנטי, ילדים עם נזקי גוף בגלל רשלנות בלידה, מחלות או ניתוחים, תביעות בגין אי זיהוי מומים כגון תסמונת דאון, תביעות שיתוק מוחין, רשלנות בניתוחים, עיכוב באבחון מחלות אונקולוגיות, רשלנות בטיפול תרופתי, רשלנות בטיפולי שיניים, רשלנות באבחון פסיכיאטרי ועוד.

 

היכולת להבין מקרה רפואי יחד עם היכולת לחקור רופאים בגין הנזקים שגרמו , כולל השילוב המקצועי בין תחומי הרפואה והמשפט וניסיונו רב השנים של ד"ר דוד שרים בשני התחומים הללו, מאפשר טיפול וייצוג מקיף ורחב בתיקים הקשורים לניהול תביעות רשלנות רפואית.

 

 

 

מנהלי הפורום:
ד``ר דוד שרים, עו``ד
הוספת הודעה חדשה
 • רשלנות בניתוח הסרת כיס מרה
  אבי
  אני בן 61,הרופאים היפנו אותי לניתוח להסרת כיס מרה, קופ"ח קבעה לי תור בבית חולים ממשלתי בצפון, מאחר שהיה לי ביטוח פרטי, פניץי לפרופסור מסויים בבית חולים ידוע במרכז הארץ, לאחר יעוץ במשרדו קבענו תאריך, נאמר לי שאני יעשה ניתוח ללוסקופי שימשך כשעה שעה וחצי, נכנסתי לניתוח, אישתי חיכתה בחוץ מתוך ציפיה שמקסימום שעתיים אני בחוץ, אחרי 6 שעות אף אחד לא יצא לעדכן אותה, עד שאחותי הבוגרת הגיעה ועשתה רעש כדי לדעת מה קורה, אחרי כ-8שעות יצא המנתח והודיע שהניתוח הסתבך, חתכו קרוב מידי לכבד וקשה מאד לחבר את הצינורות העדינים והקטנים, הוא הזמין רופא אחר מבית חולים אחר, שעבד עלי עוד 6 שעות, סהײכ הייתי מורדם 12 שעות ועוד 6 שעות בטיפול נמרץ, לא לפני שהכניסו מחבר מפלסטיק שצריך להוציא אותו בפעם אחרת, (הניתוח בוצע עם פתיחת בטן) הוזמנתי להוציא את ײהניפל ײ מהפלסטיק בפעולה שנקראת ercp, כשנכנסתי נתבקשתי לשכב על הטן, הסברתי להם שבגלל משקלי קשה לי לשכב על הטן, אתה חייב אמרו לי, הרדימו אותי הרדמה חלקית, וכתוצאה ממנה כל משקלי לחץ על הבטן, עד כדי שלא הגיע לי חמצן, אישתי שעברה טראומה חודש קודם לכן בזמן המתנה לניתוח, התעלפה כאשר ראתה שרופאים רצים החוצה, כדי להביא מיטה כדי להפוך אותי, ורפא מרדים כדי להרדים אותי, ורק אז הצליחו להוציא את הפלסטיק ההוא, אך הכניסו נוסף כי מצאו קיפול נוסף, אותו אני צריך לבוא להוציא עוד חודש. האמת שרבים הציעו לי להגיש תביעה על רשלנות, אך אני אחרי מה שקרה לפיי גוטמן, לא רוצה לעשות זאת, אני מקווה שהניתוח שעשו לי יגרום לכך שארגיש טוב, (בנתיים תודה לאל) גם כואב לי על הכופא שטעה, שרין לי ספק שעדה מאמציםלהציל אותי, (יכול היה להגיד למשפחה מצטער הוא מת קורה אך הוא מחל על כבודו והזמין רופא בדרגה נמוכה ממנו

  מנהל הפורום: ד"ר דוד שרים, עורך דין ורופא 053-9428497
  הוספת תגובה
  סגור
  • תשובה
   עו"ד אופיר בן משה
   שלום רב,

   פגיעה באיברים סמוכים במהלך ניתוח אינה בהכרח רשלנות. יש לבחון התיעוד עם כירורג ולראות האם אכן נפלה רשלנות בניתוח. אני ממליץ לך לבדוק הנושא עם עורך דין המתמחה ברשלנות רפואית ועם כירורג מתאים.

   בברכה,

   אופיר

   מנהל הפורום: ד"ר דוד שרים, עורך דין ורופא 053-9428497

   המידע בפורום רשלנות רפואית אינו מהווה ייעוץ משפטי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר.
   הוספת תגובה
   סגור
1