www.rashlanut-refuit.org

פורום רשלנות רפואית • יש לך שאלה?

 

נפגעת בעקבות רשלנות רפואית? עברת טיפול רפואי רשלני? רוצה לדעת מה הזכויות שלך?
 
ברוכים הבאים לפורום רשלנות רפואית. אתר "רשלנות רפואית" משיק עבורך פורום בנושא רשלנות רפואית בו שאלותיך יענו על ידי עורכי דין העוסקים בייצוג נפגעי רשלנות רפואית. בפורום תוכל/י גם להתרשם משאלותיהם של גולשים אחרים.
 
מנהל הפורום: עו"ד אופיר בן משה 053-9428924:
 

עורך דין אופיר בן משה, בעל ניסיון  מוכח ורב שנים בתביעות נזיקין בכלל ובייצוג בתביעות רשלנות רפואית בפרט, בין היתר תביעות רשלנות רופא המשפחה, רשלנות רפואית במעקבי היריון ובלידה, רשלנות בניתוחים, רשלנות באיחור באבחון גידולים סרטניים ועוד. משרדנו מייצג נפגעים רבים וחלק מהתביעות אף זכו לסקירה רחבה בתקשורת.

 

עורך הדין אופיר בן משה ייצג בעבר במשך שנים רבות גופים ממסדיים שונים וחברות ביטוח, עובדה המקנה לו יתרון רב בניהול תביעות מול קופות החולים, בתי חולים, רופאים, מכונים רפואיים ועוד. 

 

נשמח לענות בפורום או בפניה דיסקרטית ופרטנית. 

 

מנהלי הפורום:
עו``ד אופיר בן משה
הוספת הודעה חדשה
 • זיהום בדם - טיפול רשלני?
  שלומי
  אבי מבוגר בן 74 קיבל זיהום בדם ופונה בהכרה מלאה באמבולנס לביה"ח הצוות אמבולס אף דיבר ותיקשר איתו אם הוא רוצה להתפנות.
  חשבתי דבר קטן לקחתי לו תיק הגענו לביה"ח במרכז הארץ
  ישר לקחו אותו לחדר תיגבור. הוציאו אותי ומשם שיגרו אותו לICU
  טיפול נמרץ הורדם ומונשם כ18 יום אחרי 5 ימים התגברו על הזיהום אך יצא משם תוך 18 יום,
  אציין שהICU יש לו שעות ביקור כחצי שעה ביום ושיחה עם רופא וכחצי שעה שלפעמים מתארכת לשעה בערב שיחה עם אחות,
  הכניסה מותרת לכולם חמולות שלמות גם מי שבבידוד לא לובשים מיגון,לא ראיתי דבר כזה בשום מקום בעולם התלוננתי שפה עולם שלישי ישר מנהל המחלקה ירד עלי וכיסח אותי בצעקות,אחיות קגב לא יאמן ממש אפריק שם אמרתי רק שיצא משם ,ואכן כמו שחשבתי יצא משם עם זיהום חדש וכרגע מטופל כשבועיים בפנימית,ונראה שהצליח להתגבר על החיידק אבל הוא לא מתעורר זז באישקט זומבי ,לא מכיר את משפחתו,מחובר לזונדה ולקקטטרשגם שם נתגלה זיהום,וגם קיבל בנוסף סקביאס שמטופל העבירו אותו לבידוד בגלל הסקביאס שקורה מסדינים ושמיכות לא נקיות,לדעתי פגעו בו מוחית ,אולי טיפול רשלני ? אולי ניסויים רפואיים בתרופות? לא ודע,כולם אומרים לי ככה זה עם קשישים לוקח להם זמן לחזור למציאות אחרי הרדמה ארוכה? עשו לו כל הבדיקות האפשריות,סי טי מוח 4 פעמים לא מצאו כלום ,אקו לב כלום,בדיקות,מקיפות כלום מטופל עדיין באנטיביוטיקה,
  חשבתי לתבוע את הבית חוליום אבל אומרים לי חבל על הזמן יש להם סוללת עורכי דין אין סיכוי יש להם תשובה 'וכס"תח' לכל דבר
  אציין שמדובר ברוב הצוות קר ומנוכר ללא רגש או אמפטיה התשובה שלהם אתה לא מרוצה קח אבא שלך ולך לבית חולים אחר הכל במטע לא אגיד אבל רוב הצוות הם בני דודים ועולים חדשים ,יש במחלקה שתי רופאים בכירים שרוב היום לא שם ואם לדבר אז עם רופא מתלמד או מתמחה,וגם אז נותנים לך בממוצא 18 שניות ,פעם אחת דיברתי עם בכיר ואז נתנו לי 32 שניות בדיוק מה קורה כאן ? אני מתייאש כבר? האם ניתן לתבוע? מה אתם מציעים? תודה רבה.
  מנהל הפורום: עו"ד אופיר בן משה 053-9428924
  הוספת תגובה
  סגור
  • תשובה
   עו"ד אופיר בן משה
   שלום רב,

   ככל שהנך סבור כי נפלה רשלנות בטיפול הרפואי, יש לפנות לעורך דין המתמחה בכך ולהיוועץ עם מומחה מתאים.

   בברכה,

   אופיר.
   מנהל הפורום: עו"ד אופיר בן משה 053-9428924

   המידע בפורום רשלנות רפואית אינו מהווה ייעוץ משפטי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר.
   הוספת תגובה
   סגור
1