www.rashlanut-refuit.org

פורום רשלנות רפואית • יש לך שאלה?

 

נפגעת בעקבות רשלנות רפואית? עברת טיפול רפואי רשלני? רוצה לדעת מה הזכויות שלך?
 
ברוכים הבאים לפורום רשלנות רפואית. אתר "רשלנות רפואית" משיק עבורך פורום בנושא רשלנות רפואית בו שאלותיך יענו על ידי עורכי דין העוסקים בייצוג נפגעי רשלנות רפואית. בפורום תוכל/י גם להתרשם משאלותיהם של גולשים אחרים.
 
מנהל הפורום: עו"ד אייל בן ישי 053-9377900:
 
עורך דין אייל בן ישי, מייסד משרד עורכי דין אייל בן ישי, בעל ניסיון של למעלה מ-15 שנה ברשלנות רפואית ותאונות. ייצג בהצלחה אלפי נפגעים, בהם מקרים רבים של נזקים קשים. ישב בוועדת הנזיקין בלשכת עוה"ד.

עורכת הדין שני קרוטר-צור, מנהלת מחלקת רשלנות רפואית באייל בן ישי משרד עורכי דין, בעלת תואר ראשון ושני במשפטים מאוניברסיטת חיפה. בוגרת לימודי רשלנות רפואית ובעלת ניסיון רב בייצוג נפגעי רשלנות רפואית וחברות ביטוח.

משרדנו זכה להד תקשורתי רחב בעקבות תיקים מורכבים, אשר נחשפו בעיתונות הכתובה, ברדיו ובטלוויזיה (בפנים אמתיות עם אמנון לוי, חמש עם רפי רשף, אורלי וגיא ועוד).
 
 

 

מנהלי הפורום:
עו``ד אייל בן ישי
עו``ד שני קרוטר-צור
הוספת הודעה חדשה
 • פציעה בעת בדיקה
  זהבה
  שלום וברכה
  בשבוע שעבר עברתי בדיקה במערכת דרכי השתן בבית חולים בצפון הארץ. הבדיקה היתה ע"י הכנסת קטטר, בעת סיום הבדיקה הרופא המטפל הוציא את הקטטר בצורה רשלנית. כשהגעתי לביתי חשתי כאבים עזים והתחיל לי דימום. לאחר כיומיים כאשר לא יכולתי לסבול את הכאבים פוניתי לבית חולים ואושפזתי למשך חמישה ימים ובשחרור אמרו לי שכל הדימום והכאבים והזיהום שהיה לי נוצר מהפציעה שבעקבות הבדיקה. שאלתי היא אם במקרה כזה ניתן לתבוע לרשלנות רפואית? ועל העוגמת נפש שנוצרה לי?
  תודה
  הוספת תגובה
  סגור
  • רשלנות בהוצאת קטטר
   עו"ד שני קרוטר-צור
   זהבה שלום,
   בשאלתך הנך מציינת כי הקטטר הוצא באופן רשלני, אך אינך מפרטת מה בוצע באופן לא תקין. עצם התרחשותו של נזק אינו מהווה בהכרח רשלנות ויש להוכיח זאת באמצעות חוות דעת רפואית.
   כמו כן הנך מציינת נזק של אשפוז במשך 5 ימים וזיהום שחלף. אם אני מבינה נכון מדובר בנזק זמני שחלף.
   למידת הנזק חשיבות בהחלטה האם להגיש תביעה, שכן הפיצוי נקבע בהתאם לנזק.
   ולכן, בנסיבות שפרטת, כדאיות הגשת הגשת תביעה באמצעות עו"ד הינה נמוכה.
   כמובן שכל מקרה לגופו וכן ככל שמשתנות הנסיבות ו/או ישנה החמרה ו/או נזק נוסף, מומלץ לפנת ליעוץ משפטי.
   בברכה,
   שני קרוטר-צור, עו"ד

   המידע בפורום רשלנות רפואית אינו מהווה ייעוץ משפטי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר.
   הוספת תגובה
   סגור
 • שאלה
  נורית
  ברצוני להבין למה לא קיבלתי התיחסות ל2 שאלות ששלחתי ב7 וב8 לחודש ביקשתם שאפרט את השאלה שלי לגבי אי קבלת טיפול בבית חולים שלחתי ועדין לא התיחסתם לשאלה אם לא ניתן לענות בפורום אבל אפשר להגיע למשרד הודיעו לי אם אפשר לדעת מה מחיר הייעוץ זה יהיה מעולה תודה
  הוספת תגובה
  סגור
  • השלמה לשאלות
   עו"ד שני קרוטר-צור
   נורית שלום,
   מההסברים שניתנו על ידך נראה כי הנזק שאליו את מתייחסת הוא העוגמת נפש של אמך כתוצאה מהטיפול שניתן לך. במקרה שכזה לא ניתן לתבוע בגין רשלנות רפואית. לא ניתן להוכיח קשר רפואי - משפטי בין מחלות אמך לבין הטיפול שאת קיבלת.
   בנוגע למצבך, כדי להוכיח שמדובר ברשלנות רפואית לא מספיק שהטיפול ניתן בצורה לא אדיבה או מתחשבת, יש להוכיח כי הטיפול הרפואי עצמו שקיבלת חורג מסטנדרט רפואי סביר, וכי בגלל טיפול זה נגרמה לך נכות.
   מההסברים שניתנו על ידך, לא ניתן להבין ולהעריך האם יש עילה לתביעת רשלנות רפואית.
   אציין, כי הפורום אינו הפלטפורמה המתאימה לקבלת יעוץ ספציפי ופרטני, והוא נועד לתת יעוץ כללי בלבד.
   במידה ואת מעוניית בייעוץ מלא וממצה, ממליצה לך לפנות לעו"ד המתמחה בתחום.
   בהצלחה ורק בריאות!
   שני קרוטר - צור, עו"ד.   המידע בפורום רשלנות רפואית אינו מהווה ייעוץ משפטי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר.
   הוספת תגובה
   סגור
 • רישום אבחנה שגויה
  אלה
  לפני שנתיים היה משבר גדול בזוגיות ודרך הקופה הופנתי על ידי רופאת המשפחה ליעוץ עם פסיכיאטר.
  מ10 דקות שיחה המליץ לי טיפול רגשי אצל פסיכולוג ולא לפסיכיאטר.
  התגרשתי וכיום אני אם חד הורית עובדת וסטודנטית.
  לצערי גיליתי שיש לי אבחנה של הפרעת אי הסתגלות.
  זה מצער ומכעיס שנרשם לי אבחנה כרונית כזו מביקור חד פעמי של התיעצות. בנוסף איני מטופלת לא תרופתית וגם לעולם לא טופלתי.
  אני מנסה להתקבל לעבודה ואחרי שעברתי ראיון ומבדקים ומילאתי טפסים של המקום והכינו אותי לעבודה. פתאום נאמר לי שאין תקן. ואני יודעת שחזרו לראיין.
  קיימת אפשרות שאבחנה לא נכונה זו פוגעת באפשרות להתקבל לעבודה.
  אני במקרה גיליתי את אבחנה זו מביקור אצל רופאת המשפחה.
  אני רוצה למחוק אבחנה שגויה זו שרק עושה לי נזק ואינה רלוונטית.
  ברצוני לקבל ייעוץ איך מתקנים /מוחקים אבחנות שגויות שגורמות לי עוגמת נפש .
  איך אדם מכמה דקות חד פעמיות קובע אבחנה כרונית?!
  הוספת תגובה
  סגור
  • רישום שגוי
   עו"ד אייל בן ישי
   אלה שלום,
   המקרה שלך אינו בהכרח עוסק ברשלנות רפואית.
   אני ממליץ לך לפנות למרפאה ו/או לרופאת המשפחה לקבלת הנחיות כיצד לבצע שינוי ו/או תיקון ו/או עדכון הרשומה הרפואית במסגרת הקופה.
   בברכה,
   אייל בן ישי, עו"ד.

   המידע בפורום רשלנות רפואית אינו מהווה ייעוץ משפטי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר.
   הוספת תגובה
   סגור
 • לידה רגילה , ואקום וניתוח קיסרי
  סמדר ערוסי אזואלי
  שלום רב,
  ביום 6.5.16 התאשפזתי בבית חולים שערי צדק לצורך לידה (וזאת לאחר שהגעתי עם ירידת מים). לאחר כ-20 שעות הגעתי לפתיחה מלאה והתחילה לידה רגילה שכשלה (העובר לא יצא) ולכן הוחלט ע"י הרופא לבצע לידת ואקום בחדר הלידה. לידת הואקום נכשלה והוחלט ע"י רופא בכיר לבצע בדחיפות ניתוח קיסרי והובלתי באופן דחוף לניתוח. הניתוח עבר והתינוק נולד עם עיוות בראש. מבדיקה עם רופאים שונים ניתנו תשובות שונות לגבי החלמת העיוות בראש. מבדיקה אחרונה שנערכה היום אצל רופא ילדים נמסר בע"פ כי אין לדעת אם העיוות בראשו יסתדר. לאור כל האמור, אשמח לדעת האם יש לי עילה לתביעה. תודה רבה, סמדר
  הוספת תגובה
  סגור
  • רשלנות בלידת ואקום
   עו"ד אייל בן ישי
   סמדר שלום,
   בכדי לדעת האם קיימת עילת תביעה במקרה שלך יש לבחון שני דברים. האחד, האם מדובר ברשלנות והשני האם נותר נזק.
   עצם העובדה כי לידת הוואקום כשלה אינה אומרת בהכרח כי מדובר ברשלנות רפואית.
   רק במידה וההחלטה על ביצוע וואקום היתה שגויה או שהשימוש בוואקום לא נעשה כנדרש, ניתן לתבוע בגין רשלנות רפואית בלידה.
   לעניין הנזק, כפי שהרופאים הסבירו לך, לא ניתן לדעת האם העיוות בראשו של התינוק יסתדר ובאיזה מידה.
   בדרך כלל, רק בחלוף שנה ממועד הלידה (ולעיתים אף יותר), יהיה ניתן להעריך האם נותר העיוות בראשו, ובהתאם ניתן יהיה לקבוע מה מידת הנזק שנותר.
   בברכה,
   אייל בן ישי, עו"ד
   המידע בפורום רשלנות רפואית אינו מהווה ייעוץ משפטי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר.
   הוספת תגובה
   סגור
 • תביעה בגין אי קבלת טיפול
  נורית
  קודם כל סליחה על אי מתן על כל הפרטים אס ככה אני סובלת מלימפאדמה בעבר עברית טיפול לימפטי מלא ז"א עיסוי וחבישה כרגע בגלל מבנה הרגלים כתוצאה מהנפיחות קשה לחבוש את הרגלים וגם אין מי שיעזור לי לחבוש את הרגלים כמו שכתבתי בקובץ הקודם בקופת חולים לא ממש ידעו מה לעשות איתה מבחינת למי להפנות אותי מה גם שזה ממש לא ענין ואתם פניתי למשרד הבריאות.ותקופת החולים קיבלה הוראה לאשפזהאותי על מנת שאקבל טיפול רפואי. הרפואה שעשתה לי קבלה רפואית בסוף לקיחת ההיסטוריה הרפואית הפנתה לי את הגב ואמרה לי שהיא לא מבינה בשביל מה שלחו אותי כי אנשים כמוני מקומם לא בבית חולים. הם טיפול תולעים שהיו בכלי הדם אני הגעתי בלי עור בלתי כף רגל ובחלק גדול מהשוק.וזמן רופא כלי דם ליעוץ לרופא לקח 4 ימים להגיע ליעוץ ראה אותי ל5 דקות וברגע שהבדיקה ימאה שהכל תקין הוא נעלם .ביום השלישי לאשפוז הגיעה עבודת סוציאלית כדי לשכנע אותי להסכים לעבור למוסד סיעודי כי אנשים כמוני מצבם רק מחמיר ובעצם כל מה שיש לי לעשות זה לחכות למוות. אחרי התלוננתי על הרופאים ועברתי למחלקה אחרת שגם מנהלת המחלקה הגיעה עם עובדת סוציאלית ובצעקות וכעסוכעס אמור שהם מחפשים לי מוסד סיעודי כי אין להם מה לעשות אותי בשלב כלשהו הם לא יאפשרו לי לרדת מהמיטה כך שהשריר ברגל התקצר כך שכיום אני הולכת כשצד ימין שלי קצר ועקום לעומת צד שמאל מה שגורם לכאבים בגב ובמותנים עפ לא טיפלו בשום בעיה רפואית שאותם רשמתי בהיסטוריה הרפואיות בקבלה ובקובץ ששלחתי קודם את הכל אני עושה כרגע מהבית ואין צורך לציין שאני הולכת ומתפקדת בקושי רב אבל הולכת ומתפקדת השאלה שלי רשלנות אין כי עובדה שאני חיה ומתפקדת אבל יודע לי שאפשר להגיש תביעה בגין אי קבלת טיפול .כי לא ממש קיבלתי שם כולם מעבר לאוכל ותרופות .האם יש אפשרות להגשת תביעה בגין אי קבלת טיפול.ובגין גרימת החרפת מצב בריאות אצל אמא שלי שהיא ניצולת סרטן במידה וצריך יש לי את התיק הרפואי שלי באותו בית חולים תודה רבה על תשומת הלב
  הוספת תגובה
  סגור
  • תוספת לשאלת ברור
   נורית
   לגבי החמרת מצבה של אימי בשתי המחלקות או שסרבו לתת לה תשובות על מצבי .במחלקה הראשונה שבה היתי מאושפזת סגן מנהל המחלקה רדף אחריה לאורך המחלקה תוך כדי צעקות שלא פסקו גם אחרי שהיא נכנסה לחדר וסגן המנהל עדין עמד במסדרון וצרח עליה במחלקה השניה מנהלת הסניף התנהגה בגסות כיפה מניה הרופאים לתת לב מידע לגבי מצבי הרפואי. כולל האיום היום יומי שהם שולחים אותי למוסד סיעודי ולא משנה היכן הוא ממוקם בארץ.אנא שלח שהיא היא חולנית שהצליחה לשרוד את הסרטן במחיר קשה .מתקשה כיום לישון.מתקשה לאכול.ומתקשה בביצוע דברים שעד לאותה תקופה היא הצליחה לבצע עם קושי אבל עדין ביתר קלות מאשר היום. אני במצבי עם הליכון מתקשה בעצמי צריכה לבדוק שהיא מצליחה לאכול שהיא לא נופלת.ולהגיד תודה על על יום שהיא מתעוררת בבוקר שלמה ומסוגלת עידן לעשות את המעט שהיא יכולה. לגבי הטבעת שנפתחה היא יודעת פתוחה מתחת לסרעפת מקשה על הנשימה.על האכילה אם הם היו מוציאים אותה אז ומבצעים ניתוח באריאטרי חוזר הייתי יכולה להיות כיום עם משקל נמוך ואחרי החלפת מפרק כתף וברך בצד ימין.וברור לגבי צד שמאל של כתף וברך שלא לדבר על הסרת ציטטות גדולות.וטיפול בר חם גדול ושרירני לדעתי לאו הם מספיק דברים שהיו אומרים להיות מטופלים.אם הם היו עושים את העבודה שלהם. ואם היית נותנת להם היום באמת היייתי נמצאת במוסד במקום להיות בדרך לשיקום 5 שנים מאוחר יותר

   המידע בפורום רשלנות רפואית אינו מהווה ייעוץ משפטי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר.
   הוספת תגובה
   סגור
 • טיפול בפצע זיהומי
  נורית
  אני גברת בת 56 אחרי שהיית מאושפזת בבית חולים בהוראת סגן שר הבריאות דאז שנת 2012. במהלך האישפוז ניתן לי טיפול בפצע זיהומי בשוק וכף רגל. וזהו.לצערי אני סובלת ממחלות רקע שהם סערת לחץ גם גבוה. ומשקל גבוה מאוד.כאשר הגעתי לאישפוז משקים היה 184 קילו שרובם מהם מים.במהלך התקופה של האישפוז לא טופלתי בענין הטבעת שנפתחה וצריך ולהוציא אותה.לא הוצע לי לעבור ניתוח בריאטרי חוזר לא טופל מענין הרחם המוגדל ולא טופל ענין הציסטות ברחם כמו כן גרמו להחמרת המצב הבריאותי של אמא שלי שהיא ניצולת סרטן בפנים תודה רבה על זמנכם
  הוספת תגובה
  סגור
  • בירור כללי בדבר אשפוז וניתוח בריאטרי חוזר
   עו"ד שני קרוטר-צור
   נורית שלום,
   פנייתך אינה ברורה ועל כן אין ביכולתי לתת לך מענה ספציפי. מתיאורך לא ברור מדוע אושפזת, איזה נזק נגרם לך בדיוק, האם כתוצאה מניתוח בריאטרי שכשל, האם כתוצאה משרירן ברחם. כן לא ברור כיצד מצבה הבריאותי של אמך קשור לאירועים.
   במידה ואת מעוניינת במענה קונקרטי נא פרטי בצורה ברורה יותר מה הטיפול הרפואי שלטענתך לא היה תקין ומה הנזק לו את טוענת.
   בברכה,
   שני קרוטר-צור,עו"ד.

   המידע בפורום רשלנות רפואית אינו מהווה ייעוץ משפטי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר.
   הוספת תגובה
   סגור
 • תצהירים ועדות בבית המשפט
  אביבה
  ברצוני לדעת אם כל אדם המגיש תצהיר לביהמ"ש ,חייב לעלות לדוכן העדים,ולהעיד? והאם אין אפשרות בשל מגבלות בריאותיות לפטור את כותב- התצהיר, ולהסתפק בתצהיר בכתב,הכולל את חתימתו וזאת מבלי שיופיע כאמור לביהמ"ש? אשמח מאוד לתשובה תודה! אביבה.
  הוספת תגובה
  סגור
  • תצהיר עדות
   עו"ד שני קרוטר-צור
   אביבה שלום,
   העקרון הכללי הינו כי עד אשר אינו מתייצב לעדות על בתצהירו, התצהיר אינו יכול לשמש כראיה בבית המשפט. לכלל זה קיימים חריגים, אך זאת בנסיבות חריגות במיוחד.
   כמובן שעד אינו חייב להתייצב במידה והצד השני ויתר על זכותו לחקור על האמור בתצהיר.
   במידה ולא ויתר הצד השני על זכותו, רק בנסיבות חריגות במיוחד יתיר ביהמ"ש להותיר את התצהיר כראיה, ללא חקירת העד. בנוסף, גם אם יותיר ביהמ"ש את התצהיר כראיה בתיק, לאי התיצבות העד יש השפעה על משקלה של הראיה.
   בברכה,
   שני קרוטר-צור, עו"ד

   המידע בפורום רשלנות רפואית אינו מהווה ייעוץ משפטי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר.
   הוספת תגובה
   סגור
  • תצהיר עדות
   אביבה
   תודה לך על תשובתך! אביבה.

   המידע בפורום רשלנות רפואית אינו מהווה ייעוץ משפטי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר.
   הוספת תגובה
   סגור
 • שבר לא מפוענח
  יעל
  שלום
  ברצוני לדעת האם יש עילה לתביעה וסיכויי הצלחה בתביעה.

  בתי בת ה11 נפלה על שתי הידיים. נבדקנו במוקד מכבי ועשינו צילום לשתי הידיים. קיבלנו תשובה שיד ימין שבורה ונתנו לנו הפניה לקפלן לעשות גבס.
  הגענו לקפלן ובאמת עשו לה גבס ביד ימין. במשך שבוע ימים הילדה לא מצליחה להזיז את יד שמאל ומתלוננת על כאבים.
  כאשר נכנסתי לראות את התשובה של הצילום של יד שמאל במחשב , נוכחתי לדעת שביכלל לא פיענחו את צילום יד שמאל וברגע שראו שיש שבר בצד ימין זה הספיק להם....
  רצתי איתה לרופא בקופת חולים והוא אכן ראה שאין פיענוח לצילום יד שמאל ויש שבר ביד.
  הילדה שבוע הסתובבה עם כאבים מטורפים רק כי הם שלחו אותו ללא פיענוח של יד שמאל.
  האם יש עיניין לתביעה?
  הוספת תגובה
  סגור
  • שבר אשר לא אובחן בחדר מיון
   עו"ד שני קרוטר-צור
   יעל שלום,
   בכדי להגיש תביעת רשלנות רפואית יש להוכיח רשלנות ונזק ממשי.
   בהתבסס על התיאור שלך נראה כי במקרה של בתך היתה חריגה מסטנדרט רפואי סביר, כלומר רשלנות באבחון השבר ביד.
   כאמור, יש להוכיח גם נזק ממשי.
   אינני מקלה בנזק שאת מתארת של שבוע כאבים, אך מנסיוני בתי המשפט אינם רואים בכאבים במשך שבוע - נזק זמני יחסית, כנזק המקנה פיצוי משמעותי.
   במידה ונותרה נכות כתוצאה מהשבר (שבר שלא החלים, והותיר מגבלה כתוצאה מהאיחור באבחון) ניתן לתבוע בגינו.
   כמו כן, וללא קשר לטיב הטיפול שקיבלת בבית החולים, במידה ונותרה לבתך נכות כתוצאה מהנפילה, ניתן לפנות לקבלת פיצוי במסגרת פוליסת תאונות תלמידים.
   בברכה,
   שני קרוטר - צור, עו"ד

   המידע בפורום רשלנות רפואית אינו מהווה ייעוץ משפטי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר.
   הוספת תגובה
   סגור
 • אישפוז כפוי בבית חולים פסיכיאטרי
  שני
  שלום, כשהייתי קטינה אושפזתי אישפוז כפוי בבית חולים פסיכיאטרי, על פי בקשת הוריי- ללא מחלת נפש, ללא הפרעה פסיכוטית וללא טיפול תרופתי. אושפזתי לשבוע במחלקה סגורה ולאחר מכן הועברתי למחלקה פתוחה לכ3 חודשים. בכל מהלך האישפוז לא קיבלתי תרופות, והוחזקתי שם. נעשה לי נזק נפשי חמור בעקבות האישפוז הלא מוצדק. האם זה חוקי? האם אפשר לתבוע?
  הוספת תגובה
  סגור
  • רשלנות - פסיכיאטריה
   עו"ד אייל בן ישי
   שני שלום,
   ככלל, אשפוז בכפייה של קטינים נתונה לסמכותו של פסיכיאטר מחוזי או בית המשפט לנוער. בכדי להשיב על שאלתך בצורה קונקרטית יש לבחון את נסיבות האשפוז, הנימוקים לבקשת הורייך לאשפוז, וכמובן את החלטת הפסיכאטר שהורה על אשפוזך.
   בכדי להוכיח כי האשפוז לא היה מוצדק וכי נגרם לך נזק כתוצאה מכך יש צורך בחוות דעת נפשית - משפטית של פסיכאטר אשר יבחן את את המקרה שלך ויקבע כי ההחלטה לאשפוז הייתה שגויה וא/ו ניתנה בניגוד לחוק הטיפול בחולי נפש. כמו כן, עליו לקבוע כי החלטה זו גרמה לך לנזק.
   בברכה,
   אייל בן ישי, עו"ד

   המידע בפורום רשלנות רפואית אינו מהווה ייעוץ משפטי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר.
   הוספת תגובה
   סגור
 • פגיעת לייזר - כוויה בעור
  מאיה
  שלום
  אני עושה טיפולי לייזר להסרת שיער ברגליים. בשתי הרגליים יש לי קעקועים ותמיד מכסים לי אותם טוב לפני הטיפול. אך בטיפול האחרון כנראה לי כיסו כראוי ויצאתי ממנו עם כוויה קטנה בחלק קטן בקעקוע, אודם מסביבו והעור מתחיל להתקלף ואיתו גם הצבע- רק בחלק הקטן הזה. בנוסף האזור מגרד וקצת צורב.
  מה אני אמורה לעשות בנידון אל מול החברה שבה אני עושה את הטיפולים?
  תודה
  הוספת תגובה
  סגור
  • רשלנות - טיפול לייזר
   עו"ד שני קרוטר - צור
   מאיה שלום,
   משאלתך לא ברור מתי התרחש הטיפול האחרון, באיזה דרגה של כוויה מדובר והאם נותרה צלקת כתוצאה מכך.
   ככל שהנזק קטן וזמני בלבד, בהתאם, הכדאיות להגשת תביעה פוחתת.
   השאלה אינה מה את אמורה לעשות בנדון, אלא מה בעצם את רוצה לעשות בנדון.
   לדוגמא - האם למרות הכוויה את מעוניינת להמשיך בטיפולים בחברה? במידה ולא - את יכולה לפנות לחברה בדרישה להפסקת הטיפולים ולקבלת החזר מלא או יחסי של התשלום עבור הטיפולים.
   במידה ואת מעוניינת בפיצוי, קיימת אפשרות של פניה ישירה לחברה.
   במידה והנזק גדול ו(כוויה דרגה 3, צלקת וכו') יש אפשרות לשקול תביעה.
   בכל מקרה ובכל דרך פעולה שתבחרי, אני ממליצה לתעד את הפגיעה בעור ולהתייעץ עם מומחה ברפואת עור באשר לכוויה ולטיפול בה.
   בברכה,
   שני קרוטר - צור, עו"ד

   המידע בפורום רשלנות רפואית אינו מהווה ייעוץ משפטי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר.
   הוספת תגובה
   סגור
1 | | | | | | | | | | | | | |